Buradasınız
Anasayfa > Genel > Memleket Meselesi 

Memleket Meselesi 

Sosyal Medyada Paylaş

SGK İzmir İl Müdürlüğü Özel Kalem Birimi Koordinesiyle şehit yakını ve gazi ziyaretlerine bu kez Torbalı İlçesinde devam edildi. 

İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Kısım Amiri Merkezi Krk.K.VekJ.Asb.Kd.Bçvş. Türker İvrindilioğlu, Torbalı Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Tuncel Dağdelen’in de desteği ile Torbalı İlçesinde bulunan Şehit Harun Şenözüar’ın Babası Hamdi Şenözüar Karaot Köyünde ziyaret edilirken, geçen hafta vefat eden Kore Gazisi Gazi Halil Olgun’un eşi Havva Olgun ve Çapak Mahalle Muhtarı Ali İhsan Alaca ile taziye ziyaretinde bulunuldu. 

  

Şehit babası Hamdi Şenözüar “oğlu gibi şehit düşen vatan evlatlarının hayır işlerinde kullanılmak üzere bireysel bir çalışma başlattığını söyledi..Kendi arazisi üzerine kurulu küçük çiftlikte yetiştireceği küçükbaş hayvanlarla şehit ailelerine destek olmayı düşündüğünü, onların hayır yemeklerinde kullanılmak üzere kurbanlık yetiştirmeye başladığını ve bu projeyi geliştirmeyi düşündüğünü belirtti..SGK İl Müdürlüğü Özel Kalem görevlisi Salih Aydın konuyu İl Müdürü Ekrem Gülcemal’e ve İzmir Şehit Yakınları Derneği Bşk Adil Agın ve Bşk Yard.Şehit Furkan Yavaş’ın babası Süleyman Sırrı Yavaş’a aktararak konuyla ilgili yapılabilecek destek faaliyetleri için istişarelerde bulunacağını belirtti.. 

 

 

İl Müdürü Ekrem Gülcemal  yaptığı açıklamada “Devletin şefkat elinin Milletin üzerinde olması dileğiyle, birlik beraberlik içinde çalışan tüm Kurumları ve çalışanlarını Milletimiz, adına kutluyor, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyor, şehitlerimizin ruhları şad olsun diyoruz….Zira mesele Memleket Meselesi “ dedi. 

 

   

Bir cevap yazın

Top