Derede ölü bulundu

Sosyal Medyada Paylaş

İzmir’in Konak ilçesinde 24 yaşındaki Mahmut Güden, Meles Deresi içerisinde ölü bulundu. Aynı dereden daha önce de 2 erkek cesedinin çıkarıldığı öğrenildi.
Olay, bugün öğle saatlerinde Mürselpaşa Bulvarı üzerinde bulunan Meles Deresi’nde meydan geldi. Edinilen bilgilere göre, derede hareketsiz bir kişinin olduğunu fark eden vatandaşlar durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri çağrılan AKS ekipleri yardımıyla dereye düşen şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Şahsın cansız bedenini çıkarmak için uğraşan AKS ekipleri, kepçe yardımıyla şahsı dereden çıkardı. Şahısın cansız bedeni üzerinde incelemede bulunan olay yeri inceleme ekipleri, ceset üzerinde herhangi bir yara ve darp iziyle karşılaşmadı. Üzerinden çıkan kimlikte ismi Mahmut Güden olduğu öğrenilen şahsın, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi sonrası netlik kazanacak. Güden’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Aynı dereden çıkarılan 3’üncü ceset
Ayrıca, aynı dereden daha önce de 22 Mayıs ve 8 Eylül 2016 tarihlerinde 2 erkek cesedin çıktığı öğrenildi. Güden’in cansız bedeni bir sene içinde aynı dereden çıkan 3’üncü ceset oldu.

Bir cevap yazın