Buradasınız
Anasayfa > Genel > Yogalates 14 Şubat Sevgililer Gününde ücretsiz…

Yogalates 14 Şubat Sevgililer Gününde ücretsiz…

Sosyal Medyada Paylaş

Yogalates Sevgililer Gününde ücretsiz…

Bostanlıspor’un Karşıyaka Sanat Derneği ile işbirlikteliği yaparak yeni başlatmak üzere tüm hazırlıklarını tamamladığı Yoga ile Pilates’in aynı anda çalışmasını içeren Yogalates, 14 Şubat Sevgililer gününde tüm bayanlara ücretsiz olacak.

Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde, usta eğitmen Ece Erdir yönetiminde yapılacak olan ücretsiz “Sevgililer Günü Özel” çalışmalarında sonra Bostanlıspor Yogalates Okulu resmen faaliyete geçecek.

Bostanlıspor Genel Sekreteri İlkay Özçelik bu konuda şu açıklamayı yaptı:Yeni başlatmak üzere tüm hazırlıklarını tamamladığımız Yoga ile Pilates’in aynı anda çalışmasını içeren Yogalates, 14 Şubat Sevgililer gününde tüm bayanlara ücretsiz olacak. 14 Şubat çarşamba günü Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde saat 10.30’da usta eğitmen Ece Erdir yönetiminde yapılacak olan ücretsiz Sevgililer Günü Özel çalışmalarında sonra Bostanlıspor Yogalates Okulu resmen faaliyete geçecek. Tüm Karşıyakalıları ve kadınlarımızı sevgililer gününde yogalatesi denemeye bekliyoruz.”

  
BOSTANLISPORGençlik Spor Kulübü DerneğiBostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri
Cengiz Kocatoros Sokağı Bostanlı/KARŞIYAKA-İzmirTel: (0-544) 7 35 1912

 

Bir yanıt yazın

Top