Buradasınız
Anasayfa > Genel > YILMAZ AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ…

YILMAZ AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ…

Sosyal Medyada Paylaş

Çiğli’nin tanınmış iş insanlarından, Erişen inşaatın sahibi ve bir dönem Çiğli Ak Parti ilçe başkanlığı ve Çiğli belediye başkan adayı olan Adnan Yılmaz ve eşi Filiz’in biricik kızları Yasemin Yılmaz, Dilek, Fuat Turan ailesinin oğlu Osman ile Bostanlı Vilayetler Evinde kıyılan nikahla dünya evine girdiler.

Ak Parti genel başkan yardımcısı İzmir milletvekili Hamza Dağ, Ak Parti İzmir milletvekili Necip Kalkan, Ak Parti İzmir milletvekili Yaşar Kırkpınar, Ak Parti İzmir il başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Esnaf Odaları birliği başkanı Zekeriya Mutlu’nun nikah şahitliğini de yaptığı nikah töreninde Çiğlili çok sayıda iş insanı ve siyasiler katılım gösterdi.

Nikahtan önce Çiğli çarşı cami müezzini Vedat Özarpaçı’nın Kuran-ı Kerim hilafetinden sonra Adnan Yılmaz yaptığı konuşmada “Siz dostlarımızla birlikte bugün burada kızımın nikahında buluştuk. Bizleri yalnız bırakmadığınız için aileler olarak çok mutluyuz ve bizleri onure ettiniz. Rabbim herkese böyle güzel katılımlı törenler nasip etsin. Hepinize teşekkür ederiz” dedi. Bizde FOÇA GAZETE olarak Yasemin- Osman çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz…

Bir yanıt yazın

Top