Buradasınız
Anasayfa > ÇEVRE > SEFERİHİSAR’DA DOĞALGAZ ATAĞI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

SEFERİHİSAR’DA DOĞALGAZ ATAĞI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Sosyal Medyada Paylaş

SEFERİHİSAR’DA DOĞALGAZ ATAĞI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

AK Parti Seferihisar İlçe Yönetimi Tepecik Mahallesi Merkez ve Akarca Bölgelerinde yapımı devam eden doğalgaz altyapı çalışmalarını yerinde gözlemledi.

Seferihisar’ın tüm mahallelerinin doğalgazdan faydalanması için çalışmalarını sürdüren, İzmir Doğalgaz Abone Merkezi’nin ilçeye getirilmesi için girişimlerde bulunan, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın üzerinde titizlikle çalıştığı ve geçtiğimiz aylarda müjdesini verdiği Tepecik Mahallesi ve Akarca Bölgesi doğalgaz altyapı çalışmaları tam gaz devam ediliyor. İlçede sürdürülen çalışmalar hakkında konuşan Başkan Aydın, ilçe genelinde bölgesel ve dağınık hat çalışmalarının hızla devam edeceğini ifade edip, “Söz verdiğimiz gibi tüm Seferihisar doğalgaza kavuşacak” dedi.

HER EV DOĞALGAZA KAVUŞACAK, HEDEF 2023
Tepecik Mahallesi Merkez ve Akarca Bölgesi’nde yapımı devam eden çalışmaları değerlendiren Başkan Aydın, AK Parti Seferihisar İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinden Emrah Önder ve Murat Özlü ’nün, Tepecik Mahalle Muhtarı Azat Aktaş ile birlikte çalışmaları yerinde gözlemleyip incelemelerde bulunduklarını söyledi. Başkan Ahmet Aydın, “Biz ilçemizi güzelleştirecek tüm yatırımların ve çalışmaların takibine devam edeceğiz. Seferihisar’da 2023 yılına kadar doğalgazı olmayan konut kalmayacak” sözünü yineledi.

AK PARTİLİ HEYET YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI
Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Önder ve Murat Özlü, yetkililerle görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. AK Partili Önder yaptığı açıklamada  “Tepecik Mahallesi ve Akarca bölgelerinde gözlemlerde bulunduk. Esnaf ve vatandaşlarımızla görüşerek fikir, talep ve önerilerini dinledik. Yetkililerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, çalışmaları yerinde gözlemledik. Yapılan çalışmalarla yalnızca Seferihisar’da değil İzmir’in pek çok ilçesinde doğalgaz konforuna kavuşmalarında geçici rahatsızlıklar yaşanabiliyor. İlçemizdeki ekip çok hassas bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Bu esnada esnaf ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması, rahatsızlıkların en az seviyeye indirebilmeleri için özverili çalışmalarına şahitlik ettik. Hassasiyetleri için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

SEFERİHİSAR’A ABONE MERKEZİ AÇILDI
İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir DoğalGaz, Seferihisar’daki hizmet kalitesini arttırmak için abone merkezlerine bir yenisini de Seferihisar’da ekledi. Doğalgaz ile ilgili her türlü işlemin yapılacağı merkez tüm Seferihisarlılar’a hizmet verecek.

Camikebir Mahallesi General Temel Cingöz Caddesi No:28-30/A adresinde bulunan abone merkezi hafta içi 08.30 – 18.30, (öğle arası 12: 30 – 13.30) saatleri arasında hizmet verecek. Merkezde; abonelik işlemleri, tüketim faturası ve taksit ödemeleri, gaz açma ve kapama işlemleri zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde yapılacak.

Bir yanıt yazın

Top