Buradasınız
Anasayfa > ŞEBNEM BURSALI > Menemen’in dev projesi 100. Yıl Köprülü Kavşağı açıldı / YENİASIR

Menemen’in dev projesi 100. Yıl Köprülü Kavşağı açıldı / YENİASIR

Sosyal Medyada Paylaş

Dağ, açılışta yaptığı konuşmada, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın 3 yıl gibi bir sürede AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini verdiğini ifade etti.

16 BATTI ÇIKTI VE KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPACAĞIZ

Açılışını gerçekleştirdikleri kavşağın trafiği rahatlatacağına işaret eden Dağ, belediye başkanlığını kazanması durumunda kent genelinde 16 battı-çıktı ve köprülü kavşak yapmak istediğini belirtti.

Menemen’in dev projesi 100. Yıl Köprülü Kavşağı açıldı

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Menemenlilerden seçimde destek isteyen Hamza Dağ, “Cumhuriyetimizin 100. yılında bu kıymetli esere 100. Yıl Köprülü Kavşağı ismini verdik. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emaneti olan İzmir’imizin ve Menemen’imizin, onun çizdiği yolda hedef olarak belirlediği muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkılması için var gücümüzle çalışacağız. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında kadınıyla erkeğiyle gençliyle yaşlısıyla her bir ferdiyle şehrimizi hak ettiği yere taşıyalım. Gelin bayramdan önce bir bayram da 31 Mart’ta yaşayalım.” dedi.

PEHLİVAN İLÇENİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili İnan da Aydın Pehlivan’ın hayata geçirdiği projelerle ilçenin çehresini değiştirdiğini söyledi.

ÖZGÜR ÖZEL, AYDIN PEHLİVAN BEY VE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ SANA MÜJDE VERİYOR

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, dün İzmir İş Dünyası buluşmasında “Manisa’dan evden çıktım, 25 dakika sonra buradaydım. Manisa’nın İzmir’e en yakın noktasında oturuyorum ve 25 dakikalık mesafedeyim. Çoğunuz buradan ayrılıp evlerine giderken benden daha fazla çaba sarf edecekler.” dediğini anımsatan İnan, “Çünkü Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetinin yapmış olduğu Sabuncubeli Tüneli sayesinde. Özgür Özel, bugün Aydın Pehlivan Bey ve AK Parti belediyeciliği sana müjde veriyor. Artık 100. Yıl Köprülü Kavşağı ile Menemen üzerinden de Manisa’ya en hızlı bir şekilde geleceksin.” dedi.

HAMZA DAĞ İLE İZMİR HİZMET SİYASETİ İLE TANIŞACAK

İnan, 31 Mart gecesinden itibaren İzmir’in Hamza Dağ ile hizmet siyasetiyle tanışacağını, büyükşehir ve ilçe belediyelerde önemli çalışmalara imza atılacağını vurguladı.

ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPTIK

Menemen Belediye Başkan Vekili Pehlivan ise köprülü kavşağı belediye bütçesinden yaptıklarını, ilçede “yapılamaz” denilen birçok projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Konuşmaların ardından dua edilerek köprülü kavşağın açılışı gerçekleştirildi.

 

KAYNAK https://www.yeniasir.com.tr/izmir/2024/03/14/menemenin-dev-projesi-100-yil-koprulu-kavsagi-acildi

Bir yanıt yazın

Top