Buradasınız
Anasayfa > KINIK BELEDİYESİ > KINIKLI GENÇLER 2023 YILI GENÇLER ARASI TİYATRO YARIŞMASINDA SAHNE ALDI

KINIKLI GENÇLER 2023 YILI GENÇLER ARASI TİYATRO YARIŞMASINDA SAHNE ALDI

Sosyal Medyada Paylaş
Kınıklı gençler 2023 Yılı Gençler Arası Tiyatro Yarışmasında hem güldürüp hem düşündüren “Fikfoktan İşler” adlı oyunlarıyla sahne aldılar.
KINIK 2023 YILI GENÇLER ARASI TİYATRO YARIŞMASI’NDA İLK DÖRTTE
İl, Bölge ve Türkiye Finali olmak üzere 3 aşamada gerçekleştirilecek olan yarışmada Kınıklı gençler dördüncülükle eve döndü.
2023 YILI GENÇLER ARASI TİYATRO YARIŞMASI’NDA KINIKLI GENÇLERDEN FARKINDALIKLI KOMEDİ
Kınık Belediyesi Drama/Tiyatro Eğitmeni olan Mert Bakal’ın yazıp yönettiği ve Teknik Destek olarak Asya Ateş’in yer aldığı “Fikfoktan İşler” adlı komedi türündeki oyunda aynı zamanda Kınık Belediyesi Drama/Tiyatro kursiyerleri olan Mustafa Gündüz, Elanur Yakın, Selenay Hande Dağdagezer, Ahmet Hamza Kızıl, Nilay Eğrilmez, Ceren Altındağ, Özer Öz ve Zühre Şanlı sahne aldılar. Kahkahalarla izlenen “Fikfoktan İşler” oyununun konusu “Sosyal Medya Bağımlılığı”. Günümüzde sosyal medya ile gerçek hayat arasındaki farka ince esprilerle değinen Kınıklı gençler hem güldürüp hem de farkındalık yarattılar. Sergiledikleri oyundan dördüncülük ile dönen gençlere Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, tebriklerini sunarak başarılarının devamını diledi.
İl, Bölge ve Türkiye Finali olmak üzere 3 aşamada gerçekleştirilecek olan 2023 Yılı Gençler Arası Tiyatro Yarışması; Gençlik ve Spor Bakanlığı – Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün himayesinde devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

Top