Buradasınız
Anasayfa > Genel > KENDİ ŞARKIMI BESTELİYORUM – TATİLYA ÇOCUK ATÖLYESİ EGE PERLA’DA!

KENDİ ŞARKIMI BESTELİYORUM – TATİLYA ÇOCUK ATÖLYESİ EGE PERLA’DA!

Sosyal Medyada Paylaş
Tepe Emlak Yatırım ynetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla,
Ege Perla, 13 Temmuz’da miniklerin kendi şarkılarını besteleyecekleri unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. “Kendi Şarkımı Besteliyorum” temalı bu etkinlik, çocukları müzikal yeteneklerini keşfetmeye davet ediyor. 20 minik katılımcı sınırı olan bu atölye ile minikler, yapay zeka aracılığı ile yaratıcılıklarını keşfederek beste yapma fırsatı buluyor.
Daha fazla bilgi, katılım, kayıt ve güncel etkinlikler için; web sitemizi ziyaret edebilir ya da sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Hoş vakit ve keyifli zamanlarınızı Ege Perla ile daha da artırın!
 
Tepe Emlak YatırıŞ. Hakkında
 
25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak YatırıŞ., Metro AG ve Carrefour gibi            Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik blgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık ynetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü        kiralama, mimari tasarım, proje ynetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır. Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları ânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan                           TEPE NAUTILUS, Ankarada kısa süre nce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’                  mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi Bİ’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan Bİzgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle        Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATRK PARKI, İzmir Knin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYOya ait                   EGE PERLAnın varlık ynetimini yapmaktadır. İİstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş y Ynetimi A.Ş.ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent niversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

Top