Kaymakam şampiyonları ağırladı

Sosyal Medyada Paylaş

Karataş HABER Ajansı/SELÇUK Kaymakamı Ekrem İnci , Kasım ayında Macaristan’ın Budapeşte kentinde düzenlenen Gençler Fitness Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasına katılan 40 ülke arasından, 110 puanla Dünya Şampiyonu olan genç sporcuları tebrik etti.Birlikte şampiyonluk pastası kesti.

Kaymakam Ekrem İnci,n”Selçuk 8600 yıllık tarihi olan kralların, imparatorların yaşamayı tercih ettiği ayrıcalıklı bir yer ve böyle bir yerde görev yapmakta bizim için gurur verici. Böyle güzel yerin güzel insanların yaşadığı yerde başarılı sporcularımızın ve aldıkları başarılarla bizlerde gurur duyuyoruz. Bizlerde görev yaptığımız süre içerisinde olan değil, olması gereken yere doğru gelmemiz için hep beraber çalışacağız. Güzel ilçemiz Selçuk, Efes’i ile, Meryemana’sı ile, Şirince’si ile, doğa ve tarihi güzellikleri, başarılı sporcuları ile nadide bir yer. Bizlerde tüm imkanlarımızla sporcularımızı maddi manevi destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra Kaymakam Ekrem İnci, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, İlçe Jandarma Komutanı Ekrem Büyüktekin, Milli takım antrenörü olarak görev alan Bahadır Uygur, Zuhal Fitness Cimnastik Gençlik ve Spor Kulübünden Dünya beşincisi olan Derin Uygur ve Dünya şampiyonu şampiyon gençlerle birlikte pasta kestiler ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bir cevap yazın