Kariyer Fuarı Foça Günü Yapıldı

Kariyer Fuarı Foça Günü Yapıldı

Kariyer Fuarı Foça Günü, 15 Mart 2017 günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında 9 Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi’nde düzenlendi. Kariyer Fuarı’na 24 firma katılım sağladı, öğrenciler iş ve staj mülakatı gerçekleştirdi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü, Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi kampüsünde öğrenciler için Kariyer Fuarı düzenledi. Etkinliğe çok sayıda otel ve turizm işletmesinin temsilci ve yetkilileri katıldı.

Öğrenciler; iş ve staj için mülakatlara alındı, iş konusunda bilgilendirildi. Kariyer Fuarı’nda firma yetkilileri ile biraraya gelmekten çok memnun olduklarını belirten öğrenciler memnuniyetlerini dile getirdi.


DEÜ Foça Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Metin Kozak d turizm sektörüyle işbirliği toplantılarını tüm firmaları bir araya getirerek tek günde bütünleştirdiklerini, hem öğrencilere hem firmalara fırsat yarattıklarını söyledi. 24 firma okulumuza verdikleri önemi göstererek öğrencilerimizle buluşmaya geldiler. Hepsine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Please follow and like us:

Bir Cevap Yazın