Buradasınız
Anasayfa > YEREL > İZOTAŞ yenilenen yüzü ve yatırımları ile hizmete devam ediyor

İZOTAŞ yenilenen yüzü ve yatırımları ile hizmete devam ediyor

Sosyal Medyada Paylaş
İzmir’de yıllardır başarıyla Murat Niyazoğlu tarafından işletilen İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde vatandaşın daha iyi hizmet alması için yapılan hizmetler devam ediyor. Bornova Belediyesi’nin desteğiyle otogarda asfaltlama çalışması yapılıyor.

Asfaltlama çalışması hakkında açıklama yapan İzotaş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Niyazoğlu, ‘Ana felsefemiz daima halka kaliteli hizmet sunmaktır.Bir kentin vitrini otogarıdır. Türkiye’nin İzmir’e açılan kapılarından biri olan otogarımızı tüm İzmirlilere yakışır hale getirebilmek için bütün imkânlarımız ile mücadele etmekteyiz. Terminalimizdeki yoğun yolcu ve araç hareketliliğinden kaynaklı; esnafımızın da en büyük rahatsızlıklarından biri olan, bozuk zemin asfaltlama çalışmalarına Bornova Belediyesi’nin desteğiyle başlamış bulunmaktayız.”

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’a teşekkürlerini ileten Niyazoğlu, “Bu çalışmalarımızda, profesyonel asfaltlama ekibiyle  tam kadro bize destek veren ve olabilecek en kısa şekilde süreci tamamlamamızı sağlayan, çok değerli İzmir sevdalısı, Bornova Belediye Başkanı Sayın Dr.Mustafa İduğ’a sizin aracılığınız ile de teşekkürlerimi bir kez daha iletmek isterim. Sayın İduğ İzmir ve İzmirlilere verdiği önemi bir kez daha ortaya koymuştur.”

Çalışmaların devam edeceğini söyleyen Niyazoğlu, “Başta belirtmiş olduğum felsefemizden yola çıkarak ve bu yolda aldığımız tüm desteklerle birlikte İzmir Otobüs ve Terminal İşletmelerinin düzenleme ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğimin sözünü de buradan tüm İzmirlilere sizin aracılığınızla vermiş  olalım” şeklinde konuştu.

 

 

 

Bir yanıt yazın

Top