Buradasınız
Anasayfa > YEREL > İzmir’de çok kazandıracak yeni proje

İzmir’de çok kazandıracak yeni proje

Sosyal Medyada Paylaş

Bugüne kadar İzmir’de çok sayıda projeyi hayata geçirerek önemli konut markalarından biri haline gelen Gültekin İnşaat, yepyeni bir projeye daha imza atıyor. İzmir’in değerini katlayarak artıran kuzey bölgesi Menemen’de az katlı bina anlayışıyla 5 blok, 170 daireden oluşan ve 24 bin 475 metrekare inşaat alanına sahip proje, çevre yoluna 2 dakikalık mesafedeki lokasyonuyla da dikkat çekiyor.
Özel mimari ve prestijli projelerle adından sıkça söz ettiren Gültekin İnşaat’ın, “Hayal ettiğiniz kadar gerçek bir yaşama hazır mısınız?” sloganıyla geçtiğimiz günlerde tamamladığı Villanova projesinde de yaşamın başladığını hatırlatan yönetim kurulu başkanı Mustafa Gültekin, “İzmir’in sayılı, seçkin ailelerinin tercih ettiği Villanova’da son villalar sahiplerini bekliyor. İzmir’in merkezinde, doğayla baş başa, modern, ultra lüks, gerek altyapısal, gerek teknik, gerekse mimari açıdan, ekip olarak kusursuz bir iş çıkardık ve Villanova’yı tamamladık. Şimdi sıra İmgelife’da” diye konuştu.
Projelerini 35 yıldır takip eden ve yeni başlanacak İmgelife projesi için de ciddi bir talep oluşturan İzmirliler’e teşekkür eden Gültekin, “Her zaman yanımızda olan ve bizi takip eden yatırımcılarımıza yine büyük kazanç sağlayacağız. Yeni projemizde konut fiyatlarımız da çok uygun olacak. Çok yakında İmgelife’ın satışına da başlayacağız” dedi.
İmgelife projesinde konutları 2018 yılı sonunda sahiplerine teslim edeceklerini belirten Mustafa Gültekin sözlerini şöyle sürdürdü: “İmgelife bizim için bir başlangıç olacak. Bölgedeki kaliteli konut üretimiyle İzmirliler’in lüks konut ihtiyacını karşılayacağız.”

Bir yanıt yazın

Top