Buradasınız
Anasayfa > ASAYİS > İzmir’de bipolar bozukluğu olan kayıp genç Salih Eryiğit

İzmir’de bipolar bozukluğu olan kayıp genç Salih Eryiğit

Sosyal Medyada Paylaş

KARATAŞ HABER AJANSI En son Urla ve Çeşme tarafında görüldüğü belirtildi.

İzmir’de bipolar bozukluğu olduğu söylenen 23 yaşındaki Salih Eryiğit’in kaybolduğunu söyleyen arkadaşları Ekşi Sözlük’te kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Ekşi Sözlük’te ‘İzmir’de kayıp olan arkadaşımızı arıyoruz’ başlığına yazan bir sözlük yazarı, İzmir’de bipolar bozukluğu olan ve kaybolan Salih Eryiğit (23) isimli gencin bulunması için kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Yazar başlığın altına şunları yazdı;

İsmi: Salih Eryiğit.

İzmir’li yazarların özellikle dikkatine. Konunun gündemde kalması için up yapmanızı rica ediyorum. Çaylak mesaj alımına açığım, Salih hakkında bilgisi olanlar mesaj yolu ile bana ulaşabilir.

Olayın kısa özeti şu şekilde. Salih bipolar rahatsızlığı olan 23 yaşında bir genç arkadaşımız. Kendisinin bugün ayrıca doğum günü. 25 aralık sabah 06:00 itibariyle İzmir Karşıyaka Zübeyde Hanım Mahallesinde bulunan evinden kaybolmuştur. Üzerinde mevsim şartlarına uygun olmayan kıyafetler bulunmaktadır. Cüzdanı ve özel eşyaları evde duruyor, üstünde telefon gibi bir iletişim aracı bulunmamaktadır.


Bipolar rahatsızlığının atakları zamanlarında kendini ifade edememektedir. Eğer Salih’e benzer birisini görürseniz ve kendisini iafde edemiyorsa lütfen kağıt kalem verip ondan yazmasını isteyin. Bu gibi anlarda kağıda “Salih” yazıyor. bilginiz olsun.

Hayatından endişe edilmektedir. Aşağıda fotoğrafları bulunan Salih’i görenlerin veya yerini bilenlerin ailesine bildirmesi önemle rica olunur. Olay emniyete intikal etmiş olup, İzmir Emniyeti konuya hassasiyetle yaklaşmaktadır. Aile tüm imkanlarını sonuna kadar kullanmaktadır.

Yeni bir bilgi gelirse başlık güncellenecek…

Abi Ömer telefonu: 0505 490 97 88

Ömer’den daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Top