Buradasınız
Anasayfa > EKONOMİ > İZİD İzmir İş Dünyası Derneği Paylaşımları > İzmir iş dünyası derneği genel kurulunu yaptı Feyyaz Sungur güven tazeledi

İzmir iş dünyası derneği genel kurulunu yaptı Feyyaz Sungur güven tazeledi

Sosyal Medyada Paylaş

İzmir iş dünyası derneği genel kurulu İZİD 3.yıl önce kuruldu. İşçi ve işverenleri buluşturan dernek üye sayısı 14.000 oldu, 1000 kişinin istihdamını sağladı .İZİD akademi kurularak uygulamalı girişimcilik eğitimi açtı , 300 kişi eğitim aldı 50 katılımcı işyeri açtı.Foça açık ceza evi ve Şakran ceza evi mahkûmlarına girişimcilik eğitimi verildi.
Kısa adı İZİD olan İzmir iş dünyası derneği genel kurulu İZİD eğitim salonunda yapıldı.
İş insanları ve kamudan bir çok kişinin katıldığı genel kurulda oy birliği ile tekrar İzmir İş dünyası derneği yönetim kurulu başkanı İnş. Müh. Feyyaz Sungur oldu yeni yönetim kurulu üyelerini törenle tanıtan Başkan Sungur yaptığı açıklamada “ Uzun yolculuklar küçük bir adımla başlar diyerek üç sene önce küçük bir adımla başladık tüm üyelerimize dostlarımıza teşekkür ederiz.
Birçok sosyal sorumluluk projesine imza attık. Kamu STK işbirliği çerçevesinde çalışmalar yaptık.Özellikle kadın kooperatifleri kurarak kadınlarımıza istihdam sağladık.Bu yeni dönemde de çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz. Üçüncü sektör olan STK bilincinin gelişmesi adına girişimciliğin desteklenmesi adına çalışmalar yapacağız, bu hizmetleri yaparken bizlerle beraber yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.
Dernek üyeleri yemekte bir araya gelerek 3. yıl pastasını kesti.

Yönetim kurulu Başkan Feyyaz Sungur ,Avukat Mehmet Ali Tuncay ,Doktor Uğur Alfatlı, Bankacı Meral Dalgıç , Sanayici Ergun Çoşkun , Makine mühendisi Süleyman Apaydın ve Doktor Levent Özkan olarak oluştu.

Bir yanıt yazın

Top