İshak Gazel: Kardeş kavgasının kazananı olmaz

Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Divanı üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Türkiye’nin 2023 hedeflerine mutlaka ulaşacağını kaydetti.
AK Parti Kütahya İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Gazel, Katar’a gereken desteği vereceklerini belirterek, “Kardeş kavgasının kazananı olmaz. Süreç içerisinde biz Katar’a olan tüm desteğimizi sürdüreceğiz. Hem millet hem de devlet olarak zaten nasıl destek verdiğimizi görüyorsunuz.İnşallah bu kriz bayrama kadar bitecek” diye konuştu.
16 Nisan’da kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Sisteminin ilk adımlarını atarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar AK Parti Genel Başkanlığına seçildiğini belirten Gazel, “Milletimizin Cumhurbaşkanımıza verdiği güç ile, onun direktifiyle sorunların çözülmesi yolunda gayretlerimiz devam ediyor. 2023 hedeflerimize ulaşabilmek için, yatırım ortamının iyileştirmesi, teşvik ve desteklerin üretim konusunda yoğunlaşması, üretim üzerindeki maliyetlerin kaldırılması, rekabet gücümüzü artırıcı hamlelerin yapılmasıyla gerçekleşecek. Bununla alakalı yoğun çalışmalar yapılacak” dedi. (EFE)

Bir cevap yazın