Buradasınız
Anasayfa > KÖŞE YAZARLARI > HOZER YENİ KİTABINI İMZALADI

HOZER YENİ KİTABINI İMZALADI

Sosyal Medyada Paylaş

İEÜ Medical Park Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Zeki Hozer’in, Wesida Kitap tarafından yayınlanan “Pandemik ve Nonpandemik Yazılar” eserinin ilk imza günü İEÜ Medical Park Hastanesi lobisinde gerçekleştirildi.

Çok sayıda okurun uzun kuyruklar oluşturduğu ve kitabını imzalattığı gözlenirken Dr. Zeki Hozer kitapla ilgili şunları söyledi:

“Gazetelerde köşe yazılarının bir dinamiği var, yazı güncel olacak ve geniş bir kitlenin ilgisini çekmesi gerekecek. Biz doktorlar, bilimsel dergi ya da tıbbi kitaplar için yaptığımız çalışmalar nedeni ile makale mantığı ve yayın ekosistemine alışkınız ancak bu çalışmalarımızda güncel sorunlar her zaman temel referansımız olmaz. Gazetelerde ise bu, sektörün doğası gereği en üst sıradaki öncelik. Ben de yazılarımda, bir yıl içinde yıllık  ajandada  yer alan sağlıkla ilgili günleri temel alan bir yazma algoritmi oluşturdum. Bunun dışında güncel konular ile son zamanlarda yaşadığımız küresel pandemi için de birçok yazı kaleme aldım ve bu yazılarımı kitabımda topladım”

İEÜ Medical Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Zafer Beken ve Hastanenin Genel Müdürü Veysi Kubba’nın da kitap alanlar arasında yer aldığı etkinlik yoğun ilgi nedeniyle yakında tekrarlanacak. Kitabın seçkin kitabevlerinde ve internet sitelerinde satışa sunulduğu ayrıca www.wesidamedya.com adresinden de temin edilebileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

Top