Göztepe şampiyon gibi uğurlandı

Sosyal Medyada Paylaş

Antalya’da Eskişehirspor’a karşı Süper Lig’e çıkma mücadelesi verecek olan Göztepe, İzmir Adnan Menderes Havalimanından şampiyon gibi uğurlandı.
Pazar günü oynanacak olan TFF 1. Lig Play-Off final maçı için Antalya’ya gitmek üzere İzmir Adnan Menderes Havaalimanı’na gelen Göztepe kafilesi, coşkulu taraftar grubu tarafından karşılandı. Sarı-kırmızılı ekibi meşalelerle karşılayan yaklaşık 200 taraftar, Göztepe’yi şampiyon gibi uğurladı.
Taraftarlar teknik direktör Yılmaz Vural’a sevgi gösterilerinde bulunurken, oyunculara da İzmir’e şampiyon gelme temennilerinde bulundu.

Adeta göç edecekler
Final maçında takımlarını desteklemek üzere harekete geçen Göztepeli taraftarlar, 1 özel uçak, 250’ye yakın otobüs, midibüs ve yüzlerce özel araç ile bu geceden itibaren adeta İzmir’den Antalya’ya göç edecek. İzmir’in dışında Ege illerinden, hatta İstanbul’dan dahi otobüs organizasyonları düzenleyen Göztepeli taraftarlar, bu konudaki hazırlıklarını ise sosyal medya hesaplarından “Göç etmek için doğdular” sloganıyla paylaşıyor.
Karşılaşma için sarı-kırmızılı taraftarlara ayrılan 13 bin 862 bilet, satışa sunulduktan yalnızca 15 dakika sonra tükenmişti.

Bir cevap yazın