GERENKÖYLÜ MUHARREM SÜRÜCÜ GÖZYAŞLARI VE DUALARLA UĞURLANDI / Seyfi GÜL

Sosyal Medyada Paylaş

İzmir’in Foça ilçesine bağlı kırsal Gerenköy Mahallesi’nden balık avlamak için teknesiyle (28 Aralık 2019 Cumartesi günü ) açıldığı Gediz Nehri’nde kaybolan, cesedi dalgıçlar tarafından (29 Aralık 2019 Pazar günü) 23 saat sonra 4 metre derinlikte bulunan 37 yaşındaki Muharrem Sürücü bugün (30 Aralık 2019 Pazartesi günü) gözyaşları ve dualarla uğurlandı.

İncelenmek üzere kaldırıldığı naaşı İzmir Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak Gerenköy’e getirilen Muharrem Sürücü için ikindiyi müteakiben Gerenköy Camii’nde cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Foça Belediye Başkanı CHP’li Fatih Gürbüz, bazı belediye meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı İrfan Çalışkan, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’u temsilen başkan yardımcıları ve bazı daire müdürleri, Foça Esnaf Kefalet Kooperatifi, Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan ve temsilcileri, ailesi, yakınları ve bin’i aşkın vatandaş katıldı.

Gerenköy mezarlığına araçla getirilen ve bir süre omuzlarda taşınan Muharrem Sürücü’nün cenazesi gözyaşları ve dualarla defnedildi.

Defin sonrası ailesi taziyeleri kabul etti.

Bir cevap yazın