FOÇA’DA 19 MAYIS TURNUVASININ BİRİNCİSİ BAĞARASI GENÇLİK 

Sosyal Medyada Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Foça İlçe Gençlik Kolları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği Halı Saha Futbol turnuvasının birincisi Bağarası Gençlik  takımı oldu.

     Turnuvaya kendilerine Sıfır Baraj, Genç Foçalılar, Feda, Foça Gençlik, Bağarası Gençlik, Haddini Bİlbao, Gerenköy ve Bağarası gibi yerel veya esprili isimler seçen 16 -35 yaş arası oyunculardan kurulu 8 takım katıldı.

 Amacına uygun olarak gençler arasında dostluk ve kardeşlik havasında geçen eğlenceli maçların ardından final Bağarası Gençlik ve Genç Foçalılar arasında oynandı. Bağarası Gençlik birinci, Genç Foçalılar ikinci olarak sıralanırken, üçüncülüğü Feda takımını yenen Foça Gençlik kazandı.

 

CHP Foça İlçe Gençlik Kolları Başkanı Umut Hikmet turnuvaya lojistik destek veren Foça Belediye Başkanı CHP’li Gökhan Demirağ, hakemlikleri üstlenerek katkı koyan Fatih Gürbüz, Adnan Alpsoy, Mehmet Bildiri ve Sadık Giley ile katılımcı takımlara teşekkür etti.

Hikmet, siyasi görüşleri ayırmadan Foça’da yaşayan tüm gençleri bir araya getirecek yeni etkinlikler organize edeceklerini söyledi.

 

 

Seyfi GÜL 

FOÇA’DA 19 MAYIS TURNUVASININ BİRİNCİSİ BAĞARASI GENÇLİK
FOÇA’DA 19 MAYIS TURNUVASININ BİRİNCİSİ BAĞARASI GENÇLİK

 

 

Bir cevap yazın