Buradasınız
Anasayfa > ASAYİS > Foça Yenibağarası Muhtarlığından Örnek Hareket

Foça Yenibağarası Muhtarlığından Örnek Hareket

Sosyal Medyada Paylaş

Foça Yenibağarası Muhtarlığına seçilen Kaymakamlık dan emekli olan Cihat Gerihan seçimlerden önce verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Gerihan yaşlı ve engelli vatandaşlara 3 tekerlekli bir motorla günün her saatinde ihtiyaçlarını gideriyor.Motorun alınması muhtarlarlık ve yardımseverlerin katkıları ile alındı.

Gerihan yaptığı açıklamada “Mahalle sakinlerimizin geçirmiş olduğumuz zor bir saglik nedeniyle ve evlerinden sokağa çıkma yasağı sürecinde bakkal ,market, sağlık ihtiyaçlarını almakta zorlandığı durum bir gercek olmuştur.
Bunlara istinaden ihtiyaçlarının evlerinden çıkmadan özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlarımızin öncelikli olmasi sebebiyle seçim zamanı vermiş olduğumuz bir tek söz vardı oda bir telefon kadar yakınım .
Bu sözüme istinaden ihtiyaçlarını karşılamak, karşılayabilmek isteğiyle mahallemize , sizlere,yaşlılarımıza,engelli vatandaşlarımıza daha iyi hizmeti ulastirabilmek daha çabuk ulasabilmek düşüncesi ile Mahallemiz muhtarlığına böyle bir araç aldık Bu konuda düşünceme Ve bana destek olan Aza arkadaşlarıma, ve aynı zamanda hayirseverimize çok teşekkür ediyorum.Sağlıkli günler dilerim.” dedi.

Muhtar sosyal bağlantıda çocuklarla

Bir cevap yazın

Top