Foça TEMAD’dan İlçe Emniyet Müdürüne Ziyaret SEYFİ GÜL

Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) Foça Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Türk Polis Teşkiltı’nın 174.kuruluş yıldönümü dolayısla İlçe Emniyet Müdürü Gülcan Coşkun’a kutlama ziyareti yaptı.

TEMAD Foça Şube Başkanı Ramazan Harmandar Polis Haftası’nın 8-14 Nisan 2019 tarihleri arasında kutlandığını, ancak program yoğunluğu nedeniyle ziyareti ancak gerçekleştirebildiklerini söyledi. Asayiş ve güvenliğin sağlanması için 24 saat görev başında olan emniyet mensuplarının her zaman yanında olduklarını, asker polis ayrımı olmadan vatan için çalıştıklarını, bu uğurda şehitler verildiğini hatırlatan Harmandar; “ 174.yılına ulaşan polis teşkilatımızın tüm mensuplarını kutlar, görevlerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz. Hem bu ülkenin vatandaşları hemde vatanın yılmaz bekçisi bir mesleğin mensupları olarak onların yanındayız. Nice 174 yıllara“ dedi.

Foça Emniyet Müdürü Gülcan Coşkun’da bir asker ailesinin ferdi ve emniyet teşkiltanın mensubu olmaktan gurur duyduğunu ve TEMAD üyelerinin ziyaretini çok anlamlı bulduğunu belirterek teşekkür etti.

Bir cevap yazın