Buradasınız
Anasayfa > Genel > EGE PERLA’DAN YAZA MERHABA TASARIM PAZARI /  MEHMET ÖZDOĞRU 

EGE PERLA’DAN YAZA MERHABA TASARIM PAZARI /  MEHMET ÖZDOĞRU 

Sosyal Medyada Paylaş
Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla, yaz mevsimini çok özel bir tasarım pazarı ile kutluyor!
Ege Perla, 27-30 Haziran tarihleri arasında giriş katta kurulacak olan “Yaza Merhaba Tasarım Pazarı” ile ziyaretçilerine özel ve alternatif hediyeler sunuyor. Bu tasarım pazarında, el yapımı ve özgün tasarım ürünlerden, yaz sezonuna özel hediyelere kadar pek çok seçenek bulunacak.

Yaza Merhaba Tasarım Pazarı, benzersiz hediye seçenekleriyle sevdiklerinize unutulmaz sürprizler yapmanız için mükemmel bir fırsat sunuyor. Yazın enerjisini hissetmek ve alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için Ege Perla’ya davetlisiniz.

Güncel etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
 
Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında
 
25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi            Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü        kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır. Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan                           TEPE NAUTILUS, Ankarada kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’                  mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle        Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezinin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYOya ait                   EGE PERLAnın varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

Top