Buradasınız
Anasayfa > Genel > EGE PERLA’DA SATRANÇ TURNUVASI HEYECANI: ZEKA VE STRATEJİ YARIŞTI!

EGE PERLA’DA SATRANÇ TURNUVASI HEYECANI: ZEKA VE STRATEJİ YARIŞTI!

Sosyal Medyada Paylaş
Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla 23-24 Eylül’de TSF İzmir İl Federasyonu ile düzenlediği satranç turnuvasında satranç tutkunlarını bir araya getirdi.
Ege Perla, İzmir’in önde gelen eğlence ve alışveriş merkezlerinden biri olarak, farklı etkinliklerle ziyaretçilerine eğlenceli deneyimler sunmaya devam ediyor. Ege Perla’da bu kez, satranç tutkunlarını bir araya getiren özel bir etkinlik düzenlendi. TSF İzmir İl Federasyonu iş birliği ile 23-24 Eylül tarihlerinde organize edilen Ege Perla Satranç Turnuvası, ortak alanda ve çocuk kulübünde gerçekleşti. Turnuva boyunca zeka ve strateji kıyasıya yarıştı!
Ege Perla, ilerleyen dönemlerde de çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerine eğlenceli deneyimler sunmaya devam edecek. Satranç tutkunları ve diğer etkinliklere ilgi gösterenler, Ege Perla’nın mobil uygulaması, sosyal medya hesapları ve web sitesi üzerinden yepyeni etkinlikler hakkında güncel bilgilere ulaşabilirler.
Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında
25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın ve Ankara’da avantajlı konumuyla öne çıkan, sunduğu kültür, eğlence ve sosyalleşme imkanlarıyla kentsel bir alan olan NEXT LEVEL AVM’nin varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narkule ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir. İzmir Selçuk’ta yer alan Cittantica Ephesus Park varlıkları arasında yer almaktadır. 2021 yılından bu yana Tanyer Yapı’ya ait Tan Urla projesinin ticari alanlarına konsept danışmanlığı hizmeti vermektedir.

 

Bir yanıt yazın

Top