Buradasınız
Anasayfa > FOÇA HABERLERİ > DENEYİMLİ TURİZMCİ ABDULLAH İPEK INFINITY by YELKEN AQUAPARK & RESORT HOTEL’İN YİYECEK &İÇECEK MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLDİ.

DENEYİMLİ TURİZMCİ ABDULLAH İPEK INFINITY by YELKEN AQUAPARK & RESORT HOTEL’İN YİYECEK &İÇECEK MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLDİ.

Sosyal Medyada Paylaş

Deneyimli yiyecek & içecek Departmanı yöneticisi Abdullah İpek Kuşadası’nda bulunan INFINITY by YELKEN AQUAPARK & RESORT HOTEL’de Yiyecek & İçecek Müdürü olarak göreve başladı. Abdullah İpek, vizyoner bakş açısı, yenilikçi yönetim anlayışı ve Yiyecek & İçecek Yönetimi alanındaki başarılı çalışmaları ile tanınıyor.

Çeşme’de “Food & Beverage and Accommodation Management” eğitimi alan deneyimli yönetici aynı zamanda “Yiyecek ve İçecek Usta Öğretici Belgesi” başta olmak üzere bir çok mesleki uzmanlık belgesine ve sertifikasına sahip.

İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen İpek daha önce; Kesre Beach Hotel, Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa, Caprice Deluxe Wellness & Spa Hotel, Ephesia Holiday Beach Club, Palmin Hotel’s Group ve The Grand Blue Sky International Hotel gibi önemli otel markalarında görev aldı.

Başarılı çalışmaları ile taçlandırdığı kariyer yolculuğuna artık ülkemizin önemli resort otellerinden biri olan INFINITY by YELKEN AQUAPARK & RESORT HOTEL’de Yiyecek & İçecek Müdürü olarak devam edecek olan deneyimli turizmciye yeni görevinde başarılar dileriz.

KAYNAK Deneyimli turizmci Abdullah İpek’e önemli görev https://www.haberturizm.com/deneyimli-turizmci-abdullah-ipek-e-onemli-gorev/27329/ 

Bir yanıt yazın

Top