Buradasınız
Anasayfa > Genel > DEMİRCİ BELEDİYE BAŞKANI SELAMİ SELÇUK “DEMİRCİ HAREKETİ” BAŞLATTI / ADİL AKA

DEMİRCİ BELEDİYE BAŞKANI SELAMİ SELÇUK “DEMİRCİ HAREKETİ” BAŞLATTI / ADİL AKA

Sosyal Medyada Paylaş

Manisa’nın Demirci ilçesi Belediye Başkanı Selami Selçuk, 31 Mart yerel seçimlerine bağımsız belediye başkanı adayı olarak katılacağını açıkladı.
AKP tarafından yerel seçimlerinde aday gösterilmeyen Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, seçimlerde bağımsız aday olarak yarışacağını açıkladı.

AKP Manisa’nın Demirci ilçesinde Erkan Kara’yı aday gösterdi. 2 dönemdir başarılı bir şekilde Demirci Belediye Başkanlığı görevini yürüten Selçuk, gazetemize yaptığı açıklamada bağımsız aday olduğu söyledi. Başkan Selçuk, ”Biliyorsunuz 31 Martta mahalli seçimler yapılacak. İlçemizin geleceğini ilgilendiren, kendi kendimize yöneteceğimiz belediye başkanının ve teşkilatının seçimlerin yapılacağı bizce çok önemli bir seçim.

Bizce çok önemli olan bir seçim ve başkanlık makamı birileri tarafından eşe dosta ikram edilecek hafifliğe düşürüldüğüne şahit olduk. Hiçbir Demirci’liye sormadan, Demirci’li ile istişare etmeden temayülleri dikkate almadan eş dost sohbetinde adeta kayyum atanır gibi Demirci’ye başkan adayı atanmasını içimize sindiremedik.

Buna karşılık Demirci’linin bir dik duruş sergileyeceğine olan inancımızı koruduğumuz için bu yolda Demirci’lilerle birlikte bir ‘Demirci Hareketi’ başlatıp Demirci Belediye Başkanlığına aday olamaya karar verdim. Bize olan desteğinizin süreceğine eminim. Buna inanıyorum.

Bildiğiniz gibi 10 yıllık süre zarfında Demirci’de çok güzel işler yaptık. Ama yaptıklarımız kadar hiçbir hemşerimizin de gönlünü kırmadık. Kapım daima Demircililere açık oldu.

Herkesin derdine yetişmeye çalıştık. Kesinlikle partizanlık yapmadık. Biz sizlerden icazet alıp sizler için çalışmak istiyoruz. Yüksek makamlardan icazet alıp onların talimatıyla gelinmesini asla tasvip etmiyoruz. Demirci’linin bu konuda bize destek verileceğine inancımızı koruyarak bağımsız belediye başkan adaylığımı sizler vasıtasıyla ilan ediyorum” dedi.

DEMİRCİ BELEDİYE BAŞKANI SELAMİ SELÇUK “DEMİRCİ HAREKETİ” BAŞLATTI / ADİL AKA

DEMİRCİ BELEDİYE BAŞKANI SELAMİ SELÇUK “DEMİRCİ HAREKETİ” BAŞLATTI / ADİL AKA

Bir yanıt yazın

Top