236 Okunma

CHP İLÇE BAŞKANI ve ESKİ BAŞKAN BÜYÜKŞEHİR’E MÜDÜR OLUYOR

Sosyal Medyada Paylaş

Gerçek İzmir’in haberine göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi‘nde Yerel Hizmetler Şube Müdürlüklerinde değişimin düğmesine basıldı. Bazı müdürlere ‘çalışılmak istenmediği’ bildirilmeye başlandı. Foça‘da Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne CHP İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım‘ın, Ödemiş‘te ise eski ilçe başkanı Hikmet Güriş‘in görevlendirilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Her iki ismin de belediyede göreve başlaması için giriş işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı TEPKİ-450x450.png

Gerçek İzmir’in “CHP’li ilçe başkanı ve eski başkan Büyükşehir’e müdür oluyor!” başlığıyla gündeme getirdiği görevlendirmelerle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, konuyla ilgili yaşanan gelişmeler Millet İttifakı’nın İzmir kanadında çatlağa dönüşüyor. 

Bahse konu gelişmelere ilk tepki İYİ Parti saflarından geldi. Görevlendirmelerin Foça ve Ödemiş’le sınırlı olmadığını öne süren  İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, CHP’li Baran Gezmiş Yıldırım ile Hikmet Güriş’in  Yerel Hizmetler Şube Müdürlüklerinde görevlendirilecekleri yönündeki gelişmelere,“İzmir’de ittifak canımızı sıkıyor…” ifadesiyle tepki gösterdi. 

http://www.gercekizmir.com/haber/CHP-li-ilce-baskani-ve-eski-baskan-Buyuksehir-e-mudur-oluyor/70070

http://egeninsesi.com/haber/260857-izmir-buyuksehirde-burokratik-degisiklikler-ilce-baskani-mudur-oluyor-dot-dot-dot

Bir cevap yazın