Çeşme-Atina seferleri sona erdi GÜNDEM ÇEŞME

Sosyal Medyada Paylaş

Çeşme-Atina arasında 30 Haziran’da başlayan ve 15 gün sonra 2 kez ileri tarihe ertelenen feribot seferleri firma tarafından tamamen durduruldu.

Çeşme-Atina seferleri sona erdi

Firma, ‘kapasite yetersizliği nedeniyle zararın karşılanamaz boyuta geldiğini’ belirterek tasfiye sürecine girdiğini duyurdu. Çeşme ile Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Lavrion Limanı arasındaki feribot seferleri  sonlandırıldı.

İki kent arasında 30 Haziran’da başlayan seferler, 15 gün sonra ‘teknik nedenler’ gerekçe gösterilerek 30 Temmuz’a kadar ertelenmişti.

Ardından bir uzatma daha geldi ve Ege Deniz Yolları Gemi İşletmeciliği adlı firma seferlerin 7 Ağustos Çarşamba günü başlayacağını duyurdu.

Ertelemeler nedeniyle mağdur olan yolculara bu kez de Türkçe ve İngilizce olarak bir mesaj yollandı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“30 Haziran 2019 tarihi itibariyle başlattığımız Lavrion- Çeşme feribot hattımızda, kapasite yetersizliği nedeniyle oluşan zarar karşılanamaz boyutlara geldiğinden, seferler sonlandırılmış ve şirket tasfiye sürecine girmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Bilet iadeleri için lütfen kullandığınız kartın bankasına müracaat ediniz.”

#Bedelli Askerlik , #Dolar,#Dünya Kupası,#e-müfredat ,#edevlet, #Foça Belediyesi Gökhan Demirağ ,
#izmir nüfus, #izmir nüfusu ,#mazbata,# Medyaege, #Seçim Sonuçları ,#Soyağacı ,#tramvay gazete.wordpress, #foça haberleri ,#son dakika foça haberleri, #Radyo Ege,#İzmir Soruyor, #Foça gazete,#İHA, #SERVET VURAL,#www.focagazete.com

Bir cevap yazın