Buradasınız
Anasayfa > Genel > Bostanlısporlu Servet Ateş’ten 5 madalya… AVNİ ERBOY

Bostanlısporlu Servet Ateş’ten 5 madalya… AVNİ ERBOY

Sosyal Medyada Paylaş

Bostanlıspor’un master yüzücüsü Servet Ateş, 2024 Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’nda 5 madalya kazandı.

Edirne’de 3 gün devam eden ve bugün sona eren  2024 Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’na Bostanlıspor adına katılan Servet Ateş büyük başarı elde etti.

Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Moldova, Fransa, K.Makedonya başta olmak üzere pek çok ülkeden yabancı yüzücülerin yanıs sıra Türkiye’nin dört bölgesinden sporcuların katıldığı Uluslararası yarışmanın en başarılı sporcularından birisi olan Bostanlısporlu Servet Ateş 5 kez kürsüye çıkmanın gururunu yaşadı.

Çok çekişmeli, heyecanlı, bir o kadar da yorucu ve zevkli geçen yüzme şampiyonasının sonucunda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya kazanan Servet Ateş, “yoruldum ama değdi” dedi.

Ateş duygularını şöyle dile getirdi:”Edirne’de 9-11 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılan Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’ndfa 3 gün kulaç attım. Yabancı katılımın da yüksek olduğu  yüzme şampiyonasının sonucunda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya aldım. Bana her türlü desteği veren ve güç kazandıran Bostanlıspor Kulübüne ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Yarışmalara ve madalyalara devam.

Bostanlısporlu Servet Ateş’ten 5 madalya… AVNİ ERBOY
Bostanlısporlu Servet Ateş’ten 5 madalya… AVNİ ERBOY
Bostanlısporlu Servet Ateş’ten 5 madalya… AVNİ ERBOY

AVNİ ERBOY
Gazeteci/Yazar-Spor Adamı
Türkiye Milli  Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Üyesi
Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu BaşkanıBasketbol Adamları Derneği Onursal BaşkanıKarşıyaka Starları Gençlik ve Spor Kulübü Kurucu BaşkanıKarşıyaka Sanat Derneği Kurucu Başkanıİzmir AES Gençlik ve Spor Derneği Kurucu Başkanı
Karşıyaka Spor Kulüpleri ve Dernekleri Birliği Başkanı
ERBOY YAYINCILIK
KARŞIYAKA HABER GAZETESİ www.karsiyakahabergazetesi.com,KARŞIYAKA HABER www.karsiyakahaber.com,BASKETBOLİG www.basketbolig.com,KİMSEDUYMASIN www.kimseduymasin.com,
TATİLDEDEKTİFİ www.tatildedektifi.com,

Bir yanıt yazın

Top