Buradasınız
Anasayfa > BOSTANLI SPOR > Bostanlısporlu Gökmen Milli Takım’da…

Bostanlısporlu Gökmen Milli Takım’da…

Sosyal Medyada Paylaş

Bostanlısporlu Gökmen Milli Takım’da…

Bostanlıspor’un daha önce de dünya 3.sü olan genç sporcusu Akdeniz Oyunları ve Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek Kick Boks Milli Takımına seçildi.

Mardin’de sona eren Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na katılan Bostanlısporlu Nusret Gökmen Başay, 75 kilo K-1 Gençlerde 3., genel klasmanda da ikinci olarak Akdeniz Oyunları ve Avrupa Şampiyonasına katılacak Kick Boks Milli Takımına seçilme başarısını gösterdi.
Bostanlıspor kick boks antrenörü Aytaç Uyanıker, 2 sporcu ile katıldıkları Mardin’deki Türkiye Şampiyonasında başarılı olduklarını ifade ederek “2 sporcumuz da yarıfinale kadar yükseldi. 75 Kilo K-1 Gençlerde Gökmen başarılı oldu ve şampiyonada kürsüye 3. Olarak çıktı. Türkiye Şampiyonlarında elde ettiği puanlarıyla da genel klasmanda 2. Olarak Avrupa Şampiyonası ile Akdeniz Oyunlarına katılacak milli takım kadrosuna katılma hakkını kazandı. Şimdi yeni hedefiniz Ay Yıldızlı formayla kürsüdeki yerimizi almak” dedi.
Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, Amerikan Futbolu, beyzbol, ragbi, dart, oryantiring, muaythai’den sonra kick boksta da milli takıma sporcu yetiştirdiklerini ve bunun gururunu yaşadıklarını ifade ederken, “Gökmen ve Tarık Ziya Şenaras ile gurur duyuyoruz. Mardin’de başarılı maçlar çıkararak Bostanlıspor adını gururla temsil ettiler. Gökmen’in milli takıma seçilmesi de mutluluğumuzu arttırdı, onur duymamıza vesile oldu. Her iki sporcumuzu ve antrenörleri Aytaç Uyanıker’i yürekten kutlarız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSTANLISPOR
Gençlik Spor Kulübü Derneği
Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri

Cengiz Kocatoros Sokağı Bostanlı/KARŞIYAKA-İzmir
Tel: (0-544) 7 35 1912

www.bostanlispor.com
twitter: twitter.com/bspor

facebook:www.facebook.com/bostanlispor

Bir yanıt yazın

Top