Buradasınız
Anasayfa > EĞİTİM > Bizim Kızımız Evine Hoş Geldin

Bizim Kızımız Evine Hoş Geldin

Sosyal Medyada Paylaş

Kızımız Evine Hoş Geldin
AK Parti İzmir Milletvekili adayı Şebnem Bursalı, İzmir’in ve Türk ekonomisinin önemli isimlerinden İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener’i makamında etti. Görüşme çok samimi bir havada gerçekleşti.
Başkan Özgener ” Bizim kızımız evine hoş geldin. Burası senin yuvan gazeteciliğin bir yana dostluğun bir yana İzmir ‘de iz bıraktın ve İzmir’e daha çok iz bıracaksın sana güveniyoruz İzmir’i el birliği ile üniversite şehri yapacağız.”dedi.

Bursalı yaptığı açıklamada ” Başkanım evimde olmaktan son derece mutluyum..Sizlere Cumhurbaşkanımızdan selamlar getirdim. İzmir’in sorunlarını hep birlikte çözeceğiz . İzmir’e geldiğimden beri iş insanlarıyla toplantılar yapıyoruz. Ekibimle birlikte notlar alıyoruz. Bir gazeteci olarak sizleri de takip ettim Valiliğimiz ve AFAD ile yaptığınız yardımlarınız için çok teşekkürler minnettarız.

Ben her zaman her daim gençlerimizin yanındayım onlarla her fırsatta sık sık görüşüyorum ve görüşmeye devam edeceğiz , onlarla güzel projelerede imza atacağız , Nazik ev sahipliğiniz samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz.”dedi.

Kızımız Evine Hoş Geldin

Bizim Kızımız Evine Hoş Geldin

====================================================== ====================================================== ====================================================== ====================================================== ====================================================== ======================================================

Bir yanıt yazın

Top