Buradasınız
Anasayfa > YEREL > Bayraklı’da ikram aracı sayısı beşe çıktı

Bayraklı’da ikram aracı sayısı beşe çıktı

Sosyal Medyada Paylaş

Bayraklı Belediyesi ikram araçlarının sayısını artırdı. Modern görünümlü, tam donanımlı iki yeni araç daha alan Bayraklı Belediyesi, beş ikram aracıyla daha fazla kişiye hizmet verecek.

Sosyal belediyecilik alanındaki projeleri ve insana dokunan çalışmalarıyla örnek olan Bayraklı Belediyesi ikram aracı sayısını beşe çıkardı. Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde ilçe sakinlerinin cenazelerinde, bayramlarda mezarlıklarda, Ramazan ayında camilerde, belediyenin açılış ve tören gibi organizasyonlarında da kullanılacak yeni ikram araçlarından sıcak, soğuk içecek servisi yapılacak.

“Hayırlı olsun”
Yeni iki araçla ikram aracı sayısını beşe çıkardıklarını ve böylece daha fazla noktada vatandaşlara ulaşabileceklerini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Yeni araçlarımız daha modern görünümlü ve donanımlı. Bu araçlarımız vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde hizmetinde olacak. Ekiplerimiz bu araçları özellikle taziye evlerine yönlendiriyor. Belediyemizin kültür ve sanat etkinliklerinde de binlerce kişiye ikramda bulunuluyor. Yeni araçlarımız da Bayraklımıza hayırlı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

Top