Buradasınız
Anasayfa > BOSTANLI SPOR > Babalar Günü hediyesi: Bol bol gol…

Babalar Günü hediyesi: Bol bol gol…

Sosyal Medyada Paylaş

Bostanlıspor futbol okullarında geleneksel babalar günü çim sahada kutlandı, babalarıyla maç yapan küçük futbolcular attıkları golleri babalarına “Babalar Günü” hediyesi olarak sundu…

Bostanlıspor yönetim kurulu üyesi ve futbol takımlarının genel koordinatörü Behiç Basatuğrul’un organizasyonunda, futbol şube sorumlusu Taner Çınar, antrenörler Mustafa Seyhan ve Ataberk Çeviksoy yönetiminde Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri Suni Çim Futbol Sahasında yapılan organizasyonda Bostanlıspor’un alt yapıdaki 3 ayrı grubu, babalar gününü saha içinde kutladı.

Antrenmanları için sahaya çıkan futbolcular, babalarını da davet ederek onlara sürpriz yaptı. Daha önceden hazırladıkları malzemeleri babalarına vererek onların da futbol oynama olanağını sağlayan küçük futbolcular babalarıyla maç yaptı ve attıkları her golden sonra “Babalar günü kutlu, hediyen gol olsun” dediler.

Neşe içinde geçen maçın ardından babalarının ellerinden öpen küçükleri kutlayan babalar “Bizim için hoş bir sürpriz oldu. Çocuklarımızla maç yaptık. Bol bol da hediye aldık. Bostanlıspor’a bu güzel ve anlamlı gün için çok teşekkür ederiz” dediler.

=======================================================================
=======================================================================
=======================================================================
BOSTANLISPORGençlik Spor Kulübü DerneğiBostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri
Cengiz Kocatoros Sokağı Bostanlı/KARŞIYAKA-İzmirTel: (0-544) 7 35 1912

 

Bir yanıt yazın

Top