ALTINORDU CENTİLMENLİK SPONSORU KİP OLDU…/ Karataş HABER Ajansı

Sosyal Medyada Paylaş

ALTINORDU ile önde gelen erkek giyim markası arasındaki iş birliği başladı.ERKEKLERE hayatın her anında stilleriyle kendilerini rahatça ifade edebilecekleri koleksiyonlar sunan KİP, ALTINORDU SPOR kulübünün bir yıl süreyle “Centilmenlik Sponsoru” oldu.
KİP’in sahiplendiği erkeğin stilinden yaşam biçimine her alanda “Centilmenlik” mottosuyla; kulübün “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” yetiştirme felsefesi iki markayı bu sponsorluk anlaşmasında buluşturdu. Sponsorluk çerçevesinde 2019-2020 sezonunda A takım, hazırlayıcı takım Niğde Anadolu FK ve Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımının oyuncuları ile idari-teknik kadroları, KİP kombinleriyle kamuoyunun önüne çıkacak. Anlaşma çerçevesinde KİP, kulübün oyuncularına stillerinden kişisel bakıma bir centilmenin yaşam biçimini şekillendiren bir çok konuda özel eğitimler de verecek.
Sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklama yapan Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan, Türkiye’de örnek bir futbol kulübü olarak tanınan ve ününü dünyaya taşıyan Altınordu Futbol Kulübü gençlerine “Centilmenlik Sponsoru” olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.
“CENTİLMENLİK, BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİN EN BAŞINDA”
Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan ise KİP gibi önemli bir markayla yapılan iş birliğini çok önemsediğini vurgulayarak, “Altınordu Kulübü’ne yapılan her katkıyı, bu toprakların çocuklarını daha iyi yarınlara kavuşturmak için verilen destek olarak görüyoruz. Yalnız değiliz ve şimdi artık daha cesaretliyiz” dedi.

#mehmetseyitözkan# , #Altınorduspor#

KAYNAK Karataş HABER Ajansi

Bir cevap yazın