Buradasınız
Anasayfa > Genel > AK Partili Kırkpınar’dan halk günü programı

AK Partili Kırkpınar’dan halk günü programı

Sosyal Medyada Paylaş

 

AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar, AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği halk günü programında vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, halk günü programında vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen halk günü programında ilk olarak vatandaşlarla selamlaşıp sohbet eden Kırkpınar, ardından vatandaşlarla birebir görüşme yaparak talep, öneri ve şikayetlerini dinledi.
Vatandaşların taleplerini tek tek not alan Kırkpınar, acil çözülmesi gereken konularla ilgili olarak da muhatap kurum müdürleri ve Vali ile Kaymakamı arayarak vatandaşların talep ve beklentilerinin çözümü için çalışması yapılmasını istedi.
Sadece halk gününde değil vatandaşlarla sürekli bir arada olduklarını belirten Kırkpınar, millete hizmet için çıktıkları yolda milletten kopmadan milletle birlikte hareket ettiklerini ifade etti.
Programda İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş, İlçe Koordinatörü Hikmet Kaya ile kadın ve gençlik kolları başkanı da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

Top