Buradasınız
Anasayfa > Genel > AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYİ TANJU YELKEN,” KÖPRÜBAŞI’NA HİZMET İÇİN VARIM”   / ADİL AKA

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYİ TANJU YELKEN,” KÖPRÜBAŞI’NA HİZMET İÇİN VARIM”   / ADİL AKA

Sosyal Medyada Paylaş
  1. 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere az bir süre kaldı. Partiler son hazırlıklarını yaparken Cumhur İttifakı Ak Parti Manisa’nın Köprübaşı İlçe Başkanlığı’na 5 Belediye başkan aday adayı müracaat ederek evraklarını teslim etti.

Temayül tercihlerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Tanju Yelken’in adı ön plana çıkarken önümüzdeki günlerde nüfusu 30.000’in altında olan yerlerde halk arasında, 30.000’ in üstündeki yerlerde ise telefon ile kamuoyu araştırmaları ve anket çalışmaları yapılacağı bildirildi.

Ak Parti Köprübaşı Belediye Başkan Adayı Tanju Yelken yaptığı açıklamada,”İlçemiz 2004 yılından itibaren hizmet odaklı Ak Parti belediyeciliği ile tanışan ilçemizin kalkınması ve ilerlemeye devam ederek refah seviyesinin yükselmesi ve daha güzel bir yerleşim yeri olabilmesi için bu göreve talip oldum.

Temel prensibim Ak Parti teşkilatımız ile birlik, beraberlik ve istişare halinde azimle çalışıp üretmek, üretime destek vermek ve halkımızın refah seviyesini yükselterek sağlıklı huzurlu ve mutlu yaşaması için azami gayret sarf edeceğim” dedi.

Tanju Yelken, Köprübaşı’nın 5 merkez olmak üzere 46 mahallesini adım adım dolaştığını ve milletin teveccühünü kazandığını sözlerine ekledi.

***********************************

************************************

Bir yanıt yazın

Top