Buradasınız
Anasayfa > Genel > Ada sahilleri büyükşehirle güzel

Ada sahilleri büyükşehirle güzel

Sosyal Medyada Paylaş

Aydın Büyükşehir Belediyesi ada sahillerin kendi sorumluluğuna verilen bölümlerinde hızlı bir çalışma ve düzenlemeler gerçekleştirerek tatilcilerin hizmetine sundu.
Sahillerde rengarenk şemsiye, şezlong, rengarenk güneşlikler yanı sıra vatandaşların ihtiyaçları için, büfeler, tuvaletler, giyinme kabini, duşlar gibi hijyenik üniteler de hizmet veriyor.
Her türlü ihtiyaç ve konforunun gözetildiği plajlarda ayrıca vatandaşların can güvenliği açısından cankurtaranda hizmet veriyor.
Sahillerin, kıyıların ve peyzaj alanlarının çevre düzenlemeleri her gün titizlikle yapılırken, plaj temizliği için özel olarak tasarlanmış araçlarla plajlardaki kumlar taş ve çöplerden temizleniyor.
Her yıl Kuşadası’na gelen tatilciler bu yıl olumlu yönde gözle görülür bir değişiklik göze çarptığını ifade ederek, ilk defa temiz bir ortamda gönüllerince ve rahat şekilde tatil yapabildiklerini ifade ettiler.
Vatandaşların büyük ihtiyaç duydukları hizmetlerin yanı sıra sahillerin, yapılan düzenlemeler ile temiz ve çağdaş hale gelmesi, Kuşadası halkı ve tatilciler tarafından memnuniyetle karşılandı.
Kuşadası’nda bulunan vatandaşlar Kuşadası sahillerini baştan aşağı yenileyerek rengarenk ve modern bir görünüme kavuşturan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
(MB-Y)
.

Bir cevap yazın

Top