Tatil için otel yerine günlük kiralık ev tutabilirsiniz!

Tatil için otel yerine günlük kiralık ev tutabilirsiniz!

Özgür bir tatil yapmak ve dinlenceyi bir arada sağlamak için İzmirde günlük kiralık ev seçenekleri, her bütçeye cazip şekilde sunuluyor.

Şahane bir tatili, ev rahatlığında yaşamak ister misiniz? Dilediğiniz bölgeleri gezmek, dilediğiniz yemekleri yemek ve saat kısıtlamasına kalmadan istediğiniz zaman aktivitelere katılmak? O zaman günlük kiralık ev tam size göre!

Ülkemizde tatil konseptleri özellikle otel ve tatil köylerinde, saatli ve koşuşturmaca da geçen konseptlerle sunuluyor. Tamam her şey dahil sistemi ve gün boyu açık sneak barlar olabilir. Sınırsızca içilebilir ve tüketim yapılabilir. Lakin saatler ve herkesin aynı anda yeme- içme tüketimine katılması, tatilden ziyade kampüs hissi verir.

İzmir Günlük Kiralık Ev Seçenekleri

Konaklama seçeneklerinde her kişi kapasitesine göre alternatifler bulunuyor. İzmir çok sayıdaki tatil beldesi ile keyifli bir tatilin en özel menülerini sunuyor. Günlük kiralık ev seçeneklerinde;

  1. Lüks villa

  2. Dubleks, tripleks evler

  3. Denize sıfır konum, deniz manzaraları evler
  4. Doğa ile iç içe yazlıklar
  5. Apartlar

  6. Özel havuzlu yazlıklar
  7. Korunaklı yazlıklar
  8. Site içerisinde günlük kiralık evler

Gibi birbirinden farklı alternatifler yer alıyor.   İzmir günlük kiralık ev fiyatları, yapıların bulunduğu bölgelere göre belirleniyor. İzmir şehir içi yazlıklar veya yakın bölgelerdeki ilçeler, beldelerde bulunan günlük kiralık evlere göre fiyat belirlemesi yapılıyor. Ayrıca evin sunduğu alternatif yapı özellikleri, lokasyon, denize olan mesafesi gibi faktörler fiyatlar açısından belirleyicidir.

İzmir’de Kiralık Ev Bölgeleri

İzmir’de günlük kiralık ev seçerken, gezmek- görmek istediğiniz bölgelere göre seçim yapabilirsiniz. Alsancak, konak, Tire, Seferihisar, Çeşme, Alaçatı, Buca ve Bornova gibi bölgelerde 7/24 kiralık daire seçenekleri bulunuyor. Pek çok firma güvenlik, konfor, kalite ve ekonomik fiyatlarla İzmir’in güzelliklerini, günlük konseptte sunuyor.

Villa, hostel, orman, bungalov gibi seçeneklerle 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı kapasitelerde günlük kiralık ev seçenekleri bulunuyor. Telefonla rezervasyon, online rezervasyon sistemleri veya ön satış sistemleriyle günlük kiralık daireleri seçebilirsiniz.

Günlük Kiralık Ev Seçerken

İzmirde günlük kiralık ev seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör ise kiralanacak bölgedir. İzmir kent merkezi, civar ilçeler, semtler veya civardaki beldelerde günlük kiralık evler, kiralık yazlıklar seçilebilir. Balayı çiftlerine özel seçenekler, korunaklı havuzlu yazlıklar, rezidans sistemleri, jakuzili, havuzlu kiralık daireler, tamamen güvenilir formatta dizayn edilen yepyeni lüks konutlar uygun fiyatlarla sunuluyor.

Özellikle kısa süreli tatil düşünenler için günlük kiralık daireler, ideal seçimlerdir. Müstakil yapılar, apart veya apartman daireleri, otel konseptleri, villa ve lüks yapılar, bağımsız ya da site içerisinde sosyal tesisi olan günlük kiralık daire seçenekleri gibi çok sayıda alternatif bulunuyor.

Tatil için otel yerine günlük kiralık ev tutabilirsiniz. Bu size hem tatil keyfi hem ekonomik avantaj katarken hem de tatilinizi özgürce, eğlence ve konfor içerikleriyle geçirmenizi sağlar.

Tatil için otel yerine günlük kiralık ev tutabilirsiniz!
Tatil için otel yerine günlük kiralık ev tutabilirsiniz!
Please follow and like us:

Bir cevap yazın