Menemen Ticaret Odasından Menemen Belediyesine Ziyaret.

 

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral, Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Azgın ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin’i makamımızda ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahin” İlçemiz değerli sanayici ve tüccar temsilcilerimizle birlikte ilçemizin ekonomik sorunları başta olmak üzere diğer sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunarak Belediyemizin ve Ticaret Odamızın sorunlara yöneleceği ve ortak hareket edilebilmesi için diğer çalışmalarla ile ilgili konularda görüştük.” dedi.

Ziyaret ilgili olarak, Başkan Güral’da duyduğu memnuniyeti dile getirerek”Belediyemiz ve odamız bundan sonra ilçemiz ve bölgemiz çalışmaların birbirine her zaman destek olacaklarını , Belediye Başkanımız Şahin ’den bilgi aldık “ dedi.

Daha sonra şehir stadımıza geçilerek, tribün çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Stadımızdan loca alarak destek verdikleri için Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral ve ekibine teşekkür eden Başkan Şahin, Yılmaz Güral ile birlikte Her şey Menemen için, her şey Menemen spor için diye birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

 

 

 

 

 

   

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın