İzmir polisinden nefes kesen sapık operasyonu!

İzmir polisinden nefes kesen sapık operasyonu

İzmir’de 13 yaşındaki çocuğu taciz eden sapık yakalandı…

İzmir Karşıyaka’da 13 yaşındaki çocuğu taciz eden M.K. Karşıyaka İlçe Asayiş Ekipleri tarafından bir günde binlerce kamera incelenerek nefes kesen operasyonla yakalandı.

basliksiz-2-006.jpg

Karşıyaka İlçe Asayiş Ekipleri’nin titizlikle yürüttüğü operasyonla Kemalpaşa’da yaşadığı öğrenildi. Şahsı Kemalpaşa’da yakalayan polis ekipleri İzmir’e getirdi. Yapılan incelemede şahsın bu gibi pek çok suçtan sabıkası olduğu ortaya çıktı.

 

 

Ne olmuştu
Olay, geçtiğimiz pazar günü saat 09.30 sularında Karşıyaka ilçesinde bulunan bir sokakta meydana geldi. İddiaya göre, annesiyle pastahaneye giden 13 yaşındaki D.S., orada alışveriş yaptıktan sonra evine döndü. Kameralara yansıyan görüntülerde D.S., kapıyı açtıktan sonra şüpheli de kendisiyle birlikte apartmana giriyor.İçeri girdikten sonra kaçıyor Kısa bir süre sonra da şüpheli bir anda kaçmaya başlıyor.

İddiaya göre D.S. apartmana girdikten sonra arkasından apartmana giren şüpheli, 13 yaşındaki çocuğu taciz etti. D.S.’nin karşı koymasıyla ikili arasında boğuşma yaşandığı öne sürülürken, şüphelinin o sırada apartmandan gelen seslerden korkup bir anda kaçmaya çalıştığı da öğrenildi.Polis her yerde arıyor Olayın ardından 13 yaşındaki çocuğun psikolojisi de bozuldu. D.S.’nin olayın etkisiyle önce duruma ailesine söyleyemedi. Çocuklarının davranışlarında olumsuzluk olduğunu fark eden aile ise daha sonra durumu öğrendi. 13 yaşındaki D.S.’yi taciz ettiği iddia edilen ve kamera görüntülerinde apar topar kaçtığı görülen şüphelinin yakalanması için İzmir emniyeti de alarma geçti. Emniyet, belirtilen eşgale göre şüphelinin yakalanması için bir çalışma başlattı.Sosyal medyada herkes ayaklandı Öte yandan, ortaya çıkan görüntülerde bazı sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Çok sayıda kullanıcı, 13 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddia edilen şüphelinin yakalanmasını istedi. , , , ,

Kaynak: İzmir polisinden nefes kesen sapık operasyonu!

Please follow and like us:

Bir cevap yazın