Saat Yükleniyor...
CHP Foça’da Yerel Seçim Startı Verdi
Tarih : 2012.07.14  10:47:22
CHP Foça Örgütü Birlik Beraberlik ve Dayanışma Yemeği’nde bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Foça İlçe Örgütü tarafından düzenlenen Birlik Beraberlik ve Dayanışma Yemeği Liman restoran’da gerçekleşti..

Açılış Konuşması Yapan Cumhuriyet Halk Partisi Foça İlçe Başkanı Osman Mert Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun mesajını okudu. Mert birlik ve beraberlik mesajları verdi.” Elimizdeki değerleri kaybetmeyelim, birbirimize karşı hoş görülü olalım , küslükler dargınlıkları bir kenara bırakalım , kişisel hırslarımıza yenik düşmeyelim , bu akşam yerel seçim startını veriyoruz“ dedi

Daha sonra Osman Mert Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ile birlikte Yakın zamanda vefat eden Foçalı Hayırsever iş adamı Reha Midilli onuruna yaptırılan bir plaket Reha Necla Midilli vakfı başkanı ve Meclis üyesi Haydar Çelebi’ye bir plaket verdi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

CHP’li Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ yaptığı konuşmada 25 yıldır belediye hizmetlerini yürüten CHP’nin başarısının kadınlar ve gençler olduğunu , işlerinin ve güçlerinin Foça olduğunu söyledi.

Daha sonra kürsüye gelen CHP İzmir İl başkanı Ali Engin “ Karşıyakalı olmakla ve 15 yıldır bu güzel ilçeye gelip giderek bende kendimi Foçalı sayıyorum , demokrasinin en iyi çalıştığı yerlerden birisidir Foça , 11 yıllık AKP iktidarının karnesi çok kötü ve her geçen gün CHP’ye olan ihtiyaç daha da belirginleşiyor, Ülkenin içinde bulunduğu durum gereği CHP’liyim diye herkese çok önemli görevler ve sorumluluklar düşüyor, bu bilinçle hareket etmeliyiz. Birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. “derken birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Yemeğe İl Başkanı Ali Engin, Milletvekilleri Alaatin Yüksel, Musa Çam eski milletvekilleri Ali Rıza Bodur, Muharrem Toprak, Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz , Foça eski ve yeni belediye başkanları katıldı.

Atatürk’ e Benzerliği ile dikkati çeken Tiyatro Göksal Kaya’da yemeğe katıldı, büyük ilgi gördü.

(12 Temmuz 2012) SERVET VURAL / FOÇA

Haberi Paylaş :
Foça Politika
YAZARLAR
Erol Maraşlı
BÖLÜNMEK Mİ DEDİNİZ? PARANOYA MI YOKSA GERÇEK Mİ
EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Foça Gazete Son Dakika Foça Haberleri Hakkında   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım : Pegasi Bilişim - Web Yazılım Ekibi

kurtlar vadisi pusu izle

film izle

dizi izle

online film izle

game of thrones izle

vampire diaries izle

spartacus izle