Saat Yükleniyor...
CHP Foça Gençlik Kollarında Zafer Yetkin Atak’ın
Tarih : 2012.05.13  11:06:52
Cumhuriyet Halk Partisi Foça İlçe Gençlik Kolları kongresi 12 Mayıs 2012 Cumartesi günü yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Foça İlçe Gençlik Kolları kongresi 12 Mayıs 2012 Cumartesi günü yapıldı. Yapılan seçimlerde Gençlik Kolu İlçe Başkanı, 9 Yönetim kurulu üyesi ve 3 İl delegesi belirlendi. 

Kongredeki konser programı eski belediye başkanlarından Foçalı hayırsever işadamı Reha Midilli’nin ölümü dolayısıyla iptal edildi.

 Saat 13.30’da başlayan kongrenin tamamında coşku yerine hüzün hakimdi. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde ki kongreyi CHP Foça İlçe başkanı Osman Mert, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ilçe yönetimi ve Belediye Meclis üyeleri ile bazı siyasi partilerin temsilcileri de izledi. 

 İlçe başkanı Osman Mert’in adaylara başarılar dilediği konuşmasının ardından Reha Midilli’nin kendi sesi ve görüntüleriyle hazırlanmış sunum izlendi. Sunum izleyenlerin ayakta alkışlarıyla sona erdi.

 Faaliyet raporunun okunması ve ibrası sonrası Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’da kısa bir konuşmayla adaylara başarılar temenni ederek, demokratik seçimleri kazananın CHP ve Foça halkı olacağını söyledi. 

Başkanlık için aday olan Tuncay Kır (30), Fadime Özdemir(26) ve Yetkin Atak’(25)ın konuşmalarının ardından oy verme işlemine geçildi. Yönetim Kurulu ve İl delegeleri için seçim çarşaf listeyle yapıldı. Saat 17.00’de sona eren oy verme işlemi sonrası açık sayım yapıldı ve sonuçlar açıklandı.

Oy kullanma hakkı olan 138 üyeden 85’inin oy kullandığı seçimde

Yetkin Atak 52, Tuncay Kır 26, Fadime Özdemir ise 7 oy aldı. Yetkin Atak’ın ilçe gençlik kolu başkanlığında yönetim kurulu;

Aykut Kaplan, Özgür Fırtına, Anıl Hekim, Yıldır Baran,  Didem Gencel, Umut Hikmet, Derya Kara,  Hanifi Atalay, Nihan Ural’dan oluşurken,

İl Delegeleri, Musa Göktan, Hanifi Atalay ve  Nihan Ural olarak belirlendi. Sonuçların açıklanmasından sonra tüm adaylarla birlikte el ele katılımcıları selamlayan İlçe başkanı Osman Mert;

“Onların her zaman yanındayım, hep birlikte partimizin iktidarı için çalışacağız, bu uğurda elini taşın altına sokan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi. 

CHP Foça Gençlik Kolları Başkanı seçilen Yetkin Atak; Türkiye’nin bu günkü şartlarında gençler olarak üstlerine düşeni yapmak için göreve talip olduklarını söyledi.

Atak; "Her şeyden önce milli birlik beraberliğimiz önemlidir. Biz bugün bunu CHP olarak gerçekleştirdik. Bu seçimi ben değil ilçemizin partili gençleri kazanmıştır.

Arkadaşlarımla birlikte her zaman el ele, kol kola yürüyeceğimizi herkese duyuruyoruz.”dedi.       

 Seyfi GÜL 

Haberi Paylaş :
Foça Politika
YAZARLAR
Erol Maraşlı
BÖLÜNMEK Mİ DEDİNİZ? PARANOYA MI YOKSA GERÇEK Mİ
EN ÇOK OKUNANLAR
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Foça Gazete Son Dakika Foça Haberleri Hakkında   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım : Pegasi Bilişim - Web Yazılım Ekibi

kurtlar vadisi pusu izle

film izle

dizi izle

online film izle

game of thrones izle

vampire diaries izle

spartacus izle